Nasza apalikacja już dotępna:
appstore
logo istylizacje24.pl
Możliwe typy urody:


Pani Wiosna

wiosna
Wiosna w swej czystej postaci to delikatny typ urody, łączy w sobie świeżość wiosny i chłód zimy. Jej cera posiada lekko żółtawy, brzoskwiniowy lub złoto-beżowy odcień, często z piegami. Skóra jest delikatna. Oczy często turkusowe, zielonkawe, złoto-brązowe. Włosy ciemny blond, rudawe, jasno-brązowe lub średniobrązowe, z ciepłym zabarwieniem. Makijaż powinien być bez silnych kontrastów. Kolory cieni czyste z zielonymi akcentami, koniecznie w ciepłych odcieniach złocistych beży, delikatnych brązów, łososiowego różu. Jasne świetliste, ciepłe kolory. Pomadka w ciepłych kolorach, wyrazistej czerwieni, lekko pomarańczowa, fiolet, wrzosowy. Tusz brązowy lub szary. Nigdy czarny! Unikać musisz ponurych, zgaszonych kolorów! Paleta barw odzieży, w której Ci najlepiej to jasne błękity, róże, czyste zielenie, łososiowy, brzoskwiniowy, a także ciepłe pastele. Biżuteria złota, srebrna, delikatne motywy kwiatowe.

Pani Lato

wiosna
To chłodny typ urody, należą do tego typu zarówno blondynki jak i szatynki z mysim odcieniem włosów. Charakterystyczna cecha po jakiej rozpoznamy ten typ urody to jasna, a wręcz blada karnacja , czasem lekko różowa lub mleczna. Może posiadać lekko śniadą cerę, ale przy tym musi mieć włosy o mysim odcieniu. Włosy od średniego blondu do średniego brązu, często staja się blond w lecie. Oczy szaroniebieskie, szarozielone, szare, jasnoniebieskie, piwne, jasnobrązowe. Chłodna karnacja wymaga jasnych podkładów by zachować naturalny wygląd. Cienie do oczu to dymne błękity, jasne błękity pastelowe z domieszką szarości, zieleń wpadająca w turkus, antracyt, marynarski granat, cytrynowa żółć, brąz z domieszką szarego, lila, lawendowy, srebrny. Pomadki półtransparentne o chłodnych odcieniach. Róż do policzków bardzo delikatny. Kredki do oczu w zimnym brązie, fiolecie, bakłażanie. Unikać jaskrawych kolorów, kolorów wpadających w pomarańczowy i ciepłych brązów ! Paleta barw odzieży to zimny odcień szarości, chłodne błękity, róże, brązy jednak zawsze w chłodnych odcieniach, złamana biel, khaki. Biżuteria to metale o chłodnym odcieniu srebro, platyna, białe złoto, ale biżuterii niewiele.

Pani Jesień

wiosna
Ten typ jest ciepłym typem urody. Posiada jasną, ale o ciepłym odcieniu skórę, przeważnie to jasny neutralny beż, kość słoniowa albo bardziej intensywna barwa skóry o tonacji złocisto-beżowej, brzoskwiniowej. Cera pani Jesień jest wyrazistsza niż pani Wiosny, chociaż oba typy są typami ciepłymi. Charakterystyczne dla tego typu urody są trudności z opalaniem, a opalenizna nie pozostaje na długo i jest czerwona. Makijaż idealny to: transparentny podkład w odcieniu beżu, lekkie niezbyt kryjące fluidy w ciepłej tonacji. Róż na policzkach tylko w ciepłych barwach, a więc ciepłe brązy i rdzawe ciepłe brązy. Cienie do oczu w walorach jesieni i zimy, a więc ciepłe brązy, rdzawe, pomarańczowe, miedziane, złoto-żółte, oliwka, ciepłe zielenie. Pomadki koniecznie o stonowanej czerwieni, rdzawe, w kolorze miedzi, pomarańczowe. Kredki do oczu brązowe lub zielone. Tusz brązowy, fioletowy, niebieski. Unikać jaskrawych kolorów, bladożółtych, lodowego niebieskiego i wszelkich zimnych odcieni, bo sprawiają, że jesień wygląda chorobliwie i blado. Nie powinna też stroić się w kolory różowe i zestawienia czarno-białe ! Paleta barw dla odzieży to ciepłe barwy: ciepła czerwień, pomarańczowy, ciepły brąz, oliwkowy, kolor kości słoniowej, ecru. Biżuteria to przede wszystkim złoto, rzemienie, plecionki, skórzane ozdoby i detale, szmaragd i bursztyny.

Pani Zima

wiosna
Pani Zima to chłodny typ urody podobnie jak pani Lato. To uroda o wyrazistych cechach, wysokim kontraście między kolorem włosów, oczu i tonacją skóry, a więc nie jest to delikatna uroda. Ten typ urody dzieli się na dwa rodzaje w zależności od karnacji: tzw. typ latynoski czy orientalny o oliwkowej, ciemnobrązowej, opalonej skórze i typ tzw. "królewny śnieżki", który cechuje duży kontrast między bardzo jasnym, porcelanowym, chłodnym kolorem skóry a bardzo ciemnymi włosami i ciemnymi oczami. A więc skóra pani Zimy to tonacje od bardzo bladej, mleczno białej, porcelanowej do oliwkowej, ciemno brązowej czasem o popielatym zabarwieniu. Włosy ciemne od kruczo czarnego przez ciemny, głęboki brąz, popielaty brąz. Zdarza się czasem pani Zima blondynka, ale wtedy blond jest bardzo biały, popielaty o bardzo zimnym odcieniu. Oczy od czarnych, przez brązowe, piwne, czasem zielono brązowe, zielone lub niebieskie, ale wtedy występują z szarą otoczką wokół tęczówki. Makijaż pani Zimy może być mocny i wyrazisty. Usta i oczy mogą być mocno podkreślone. Cienie do powiek mogą być czarne, grafitowe, szare, szmaragdowo zielone, fioletowe, zimny brąz, kobalt, mocny turkus, a także jedynie u Zimy - głęboka czerwień na powiekach. Ogólnie paleta to głębokie, zimne, soczyste, matowe i perłowe cienie. Pomadki w barwach mocnej, soczystej wiśni, wina, burgundu, zdecydowane barwy o zimnym odcieniu. Tusz i kredka do oczu czarne. Fluidy w chłodnej tonacji bez żółtawego i ciepłego różowego zabarwienia. Unikać pasteli, kolorów ziemi i jesieni czyli ciepłych brązów, ceglastości, miedzi, złota, i nigdy pomarańczowego, bo rozmyje i zgasi wyrazistość urody! Jesli chodzi o strój, to idealna paleta to czerń i biel w zestawieniu lub osobno, mocne, nasycone barwy, wysokie kontrasty, granaty, czysta czerwień, ciemna, chłodna zieleń, mocny róż, srebrny. Biżuteria to złoto w chłodnych odcieniach, brylanty, rubiny.

regulamin
ogólny
prezentacja stylista
online


kontakt
Testy na typy
sylwetki i urody
usługa
premium
cennik partnerzy
regulamin
dla partnerów
blog przymierzalnia /
skanowanie sylwetki
monitoring Aplikacja mobilna
2016 © HAQ wszelkie prawa zastrzeżonee
developed by govirtual.pl goVirtual.pl
facebook twitter instagram google +